Vývojář aplikací pro Android

Chcete být součástí týmu, který vyvíjí jednu z nejoblíbenějších navigací na světě?

Hledáme vývojáře mobilních aplikací, především pro Android...

Popis

Požadujeme

  • aktivní zkušenost s programováním pro Android případně pro jinou mobilní platformu
  • Java (Android SDK), C++ (NDK)
  • zkušenost s verzovacími systémy např. SVN, Git
  • anglický jazyk
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • preferujeme samostatnost, kreativitu a spolehlivost

Výhodou:

  • znalost Python, Linux, MySQL, Django

Náplň práce:

Záběr možné práce je poměrně široký (záleží na tom, kdo k čemu inklinuje) a s časem se může měnit. Částečně je tedy i na Vás co by Vám nejvíce vyhovovalo.

Nabízíme:

  • nekorporátní prostředí
  • prostor pro kreativitu a možnost seberealizace
  • zázemí stabilní menší české společnosti
  • dlouhodobá perspektiva
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mladý, přátelský a pohodový kolektiv
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní akce

Místo pracoviště:

  • Praha 5

O nás:

MapFactor již 15 let vyvíjí navigační software, navigační zařízení a systémy sledování vozidel. V posledních letech se zaměřuje na profesionální řidiče a dopravce. Naše produkty se prodávají a integrují do vyšších telematických systémů po celém světě. Poskytujeme i navigaci opravdu zdarma - viz. navigatorfree.mapfactor.com. Tato navigace je na prvních místech v obchodě Google Play ve většině zemí.

Kontakt

Pokud máte zájem a budete mít čas, pošlete Váš životopis na sales@mapfactor.com.